Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
55.110 Ft + ÁFA ( 69.990 Ft )
Menny.:db
Nettó ár mennyiségi kedvezménnyel:
25 - 50 db -5%
52.355 Ft / db
51 db -10%
49.599 Ft / db
Elérhetőség: Raktáron
Szállítási díj: 1.990 Ft
Várható szállítás: 2023. június 19.

Exkluzív gourmet ajándékkosarunk tartalma:

A Moët & Chandon Imperial Brut francia pezsgő 0,75

Kézműves étcsokoládé liofilizált gyümölcsdarabokkal 100g

Könyv alakú díszdobozos tea keverék 60g

Mézcsurgató 1db

Kézműves szójagyertya 180g

Fahéjas almalekvár 312ml

Akácméz szarvasgombával 100g

Libamáj pástétom aszúborral 70g

Ajándékkosár

ÁRAJÁNLAT KÉRÉS
LOGÓZOTT KÁRTYA
Termék címkék:
Prémium ajándékkosár

Gourmet Ajándékkosár

55.110 Ft + ÁFA ( 69.990 Ft )
Menny.:db
Kívánságlistára teszem
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!

Leírás

Exkluzív gourmet ajándékkosár küldés

Moët & Chandon Imperial Brut: Több évszázados múlttal rendelkező francia pezsgő, melyet gyakran neveznek a királyok italának. A Moët & Chandon a világ vezető pezsgőborászata. Rendkívül tiszta, magas minőségű pezsgő.

Kézműves étcsokoládé különlegesség: Gondosan kézzel készített és liofilizált gyümölcs darabokkal szórt csokoládé, nem csak szemet gyönyörködtető, de mennyei finom is.

Mézcsurgató: Segítségével egyszerűen tehet mézet teájába, ételekbe és édességekbe.

Díszdobozos tea: A tündérek kertje, könyv alakú díszdobozban. Ízesített zöld tea keverék, krémes és lágy körte ízvilág. Már az illata is elvarázsol, az íze pedig… hmm ezt önnek is meg kell kóstolnia!

Kézműves szójagyertya: Mézeskalács illatú kézzel készült szójaviasz gyertya, hazai termék.

Fahéjas almalekvár A lekvárt sajtokhoz, pástétomokhoz ajánljuk, de természetesen palacsintába, fánkhoz és más süteményekhez, fagylalthoz is használhatjuk.

Akácméz szarvasgombával: Egy igazán prémium szarvasgombás akácméz csodás csomagolásban és mennyei ízvilággal.

Libamáj pástétom: Tartósítószer és adalékanyag mentes Hungarikum. Laktóz és glutén mentes , összevetője 70% libamáj.

Ajándékkosár: Fonott ajándékkosár kis kockás terítővel bélelve. Nem csak hogy nagyszerűen mutat, de elég erős is ahhoz, hogy a két fülénél fogva szállítani és átadni tudják. Nem kell alányúlva fogni, mint a gyengébb ajándékkosarakat. Később másra is felhasználható.

Francia pezsgőt és sok finomságot tartalmaz ajándékkosarunk.Bátran ajánljuk orvosnak, ügyvédnek üzleti partnerek számára. Ha köszönő ajándékon gondolkodik megtalálta a legmegfelelőbbet.

Az oldal tetejére